button
03 Октября 2019

Лісова пісня - повернення!

Ми чекали цього два роки!

Ви запитували нас: «Що трапилось?», «Коли знову?»... І ось час настав!

24-го та 26-го жовтня «Лісова пісня» повертається на сцену нашого театру!

Ця вистава має довгу, тернисту історію... Прем‘єра відбулася у червні 2016 року!
Тоді, коли Валерій Зубчик та Олексій Клейменов ще тільки починали свій творчий шлях у режисерській професії! Коли Світлана Югова вклала нескінченний політ фантазії у кожен із костюмів, а Володимир Миколюк створив неймовірно легку і в той же час поетичну сценографію, всі актори стали потужною рушійною силою заради однієї цілі - зробити достойну, по-справжньому театральну виставу! І все вийшло!

Але після гучних овацій, добрих слів та позитивних відгуків нас чекали нові випробовування! Немає сенсу згадувати все, що відбувалось... але тоді наша «Лісова пісня» заснула... без гарантій на новий день! Команді було важко прощатись з такою важливою для всіх роботою! Та у творчих серцях ще жевріла надія ... 

Минуло два роки. І в країні, і в театрі відбулось багато змін... Глибина текстів та вразливість тем Лесі Українки стали ще актуальнішими! І в цей момент наша вистава закричала з усієї сили: «Ні! я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає...» Цей крик почув новий директор та художній керівник нашого театру Сергій Мазаний! Почула вся постановочна група! З радістю відгукнулись режисери та актори! І почалася робота по воскресінню «Лісової пісні»!

Тепер вистава йтиме мовою оригіналу! Українською мовою! За цей час режисери-постановники спектаклю збагатили свій життєвий і творчий досвід  та зробили кожну мить вистави більш глибокою, створили тонку атмосферу та захоплюючий візуальний ряд! Змінені головні музичні теми, за це ми дякуємо композиторові та аранжувальнику - Андрію Карачуну. Із записом та зведенням звуку дуже допоміг - Денис Баскін! Щовистави чаклуватиме над зовнішнім виглядом наших акторів талановитий гример - Людмила Журавель! А Світлана Югова створила костюми та образи для нових учасників вистави!

Так! Творчий склад оновився! І ви будете приємно здивовані талантом наших молодих акторів! У публікації ви побачите фотопроект, який рівно два роки тому ми створили разом із талановитим фотохудожником, другом нашого театру Євгеном Хілем! Ці світлини чекали свого часу так само як і вистава! І ви матимете змогу побачити їх наживо! Також фото героїв вистави чекатимуть вас у фойє театру! Робіть селфі! Викладайте у соціальні мережі і діліться враженнями від перегляду «Лісової пісні». Дуже сподіваємось на вашу підтримку!

До зустрічі на виставі! Щиро ваш Театр Драми та Комедії!