button
14 Сентября 2019

Навіщо ходять у театр?

Навіщо люди ходять у театр?

Що це, данина моді або просто «за компанію», домашня нудьга або спосіб знайти нових знайомих?

Навіщо взагалі люди сьогодні ходять до театру, коли по тв можна знайти будь-яку телепередачу, а в інтернеті взагалі можна побачити все, що завгодно? Відповідь проста: театр - це духовне місце, куди люди ходять не просто так - вони живуть життям вистави.

Якщо людина сама прийшла до театру: її чи його туди не затягла дружина або коханка, він чи вона не пішли до театру заради бізнес-партнера, значить, театр дійсно цікавить їх. Але чим? Швидше за все, людям просто потрібно відволіктися від нагальних проблем сьогодення, побачити інші долі на театральній сцені, розважитися, забути про побутові негаразди і проблеми на роботі,  зануритися у світ придуманих історій. До того ж, багато-хто від щирого серця любить театр та вибирає саме ті вистави, де можна наповнитися емоціями.

Однією з кращих вистав нашого театру є «REVIZOR». Театр представив її на суд глядачів на закритті минулого сезону, і вистава мала фурор. Навіть ті, хто не вважає себе «театралом», зможе оцінити гру акторів. Насолодитися гоголівськими жартами, яскравою українською мовою. А також чудовою пластикою акторів у авторських костюмах, сучасною музикою і навіть «репом» у виконанні головного героя!

У театр приходять, як то кажуть, на людей подивитися, і себе показати: адже сюди не заходять молоді люди у спортивних костюмах - для театру одяг підбирається особливим чином, бо це , все-таки, показник смаку. Дівчата надягають кращі сукні та прикраси, чоловіки ж приходять хвалитися своїми пасіями, а заодно, і цікаву виставу подивитися.

До того ж, чимало людей зізнавалося, що протягом трьох годин, які йде вистава, вони не раз змогли вирішити свої внутрішні конфлікти, поміркувати над складними питаннями, побачити у виставі відповіді на свої роздуми.

Театр - це гарні ліки для стомлених душ, де кожен може відпочити і, залишившись у темряві зали один на один зі сценою, зізнатися собі в тому, що раніше вважав неможливим.

 

Приходьте до нас за емоціями!