button

До Дня народження Генія України Т.Г.Шевченка

До Шевченківських днів!

Благодійна акція!

До Дня народження Генія українського народу, великого сина України Т.Г.Шевченка

В сім'ї вольній, новій...

10 березня об 11.00 на сцені театру   літературно-музична композиція за віршами Т.Г. Шевченка та інших українських авторів

«В сім’ї вольній, новій…».

Ведучий композиції Владислав Лебедєв розкаже глядачам про враження від особистості Шевченка видатних діячів, сучасників Тараса Григоровича. У цій композиції актори театру будуть натхненно читати вірші Шевченка Т.Г. та інших українських авторів, співати українські народні та сучасні пісні і т.д.

У програмі беруть участь провідні актори театру Вікторія Чепурна, Олександр Мішин, Юлія Новікова, Артур Опрятний, Юрій Захаров. Зовсім юні актори: Маргарита Савенко, Артем Сітько, Діана Данилюк. Усе театральне дійство буде супроводжувати звучання живої музики у виконанні Сергія Готвянського. Окрасою композиції буде народний артист України, улюблений артист  дніпрян, почесний громадянин міста Дніпра Жан Мельников.

Отже, запрошуємо 10 березня і дорослих, і дітей до нас у театр на святкову театральну поетичну зустріч, присвячену великому сину українського народу Тарасу Шевченку. Знайдіть вільну хвилинку і завітайте до нас у театр.

Вхід вільний.

Режиссер-постановщик — Мельников Ж.О., народний артист України

Автор — Т.Г.Шевченко