button

Орфей виходить з дому

Орфей виходить з дому

Нова форма!!!  Фойє 3-го поверху!

 

"Коли  світ розколюється пополам, тріщина проходить через серце поета. Г. Гейне

Орфей, що втратив Евридику, ось уже сорок років не виходить з дому. Преса та ЗМІ рясніють заголовками: «Орфей - людина чи міф?», «Евридика – пропала чи втекла?» У топі всіх телевізійних каналів свідчення очевидців  цієї трагедії. Видавництва кожного тижня отримують вірші, написані Орфеєм. А він – Орфей, поет всіх поетів, співак співаків, знаходиться дома в абсолютній самотності, відповідає на дзвінки Аїда, і мріє про смерть. Хтось каже, що він занадто багато п’є; хтось, що давно помер, а хтось, що бачив Евридику у вікні квартири Орфея. Стати свідком варіацій міфу на основі французької поезії ви зможете  у новому творчому просторі театру драми та комедії.

P.S. П’єса написана спеціально для нашого театру.

P.P.S. У виставі задіяні принципи сучасного європейського театру хеппенінг, імерсивність та елементи театру занурення, тому будьте готові до того, що «Орфей виходить з дому».

 

Действующие лица и исполнители

АЛЕКСАНДР МИШИН, Орфей

ВИКТОРИЯ РУДАВСКАЯ, Евридика

Режиссер-постановщик — Микола Мішин

Автор — Микола Мішин

23 Октября 2019Наталья
Вчера получили огромное удовольствие от спектакля "Орфей выходит из дома". Столько эмоций, слезы сдержать было невозможно! Очень нетрадиционная постановка - спектакль проходил не в привычном зале театра, а в холле третьего этажа театра, контакт с артистами - газа в глаза. Особенно хочется отметить великолепную игру Александра Мишина. Браво режиссеру и артистам!
Ответ администрации
Дякуємо за теплі слова підтримки! До зустрічі у театрі на наших виставах! Приходьте за емоціями!