button

Перенос вистав

4 ТРАВНЯ, в понеділок Кабінет міністрів на позачерговому засіданні продовжив дію карантину в Україні до 22 травня - всі вистави буде перенесено!

Раніше.

Сьогодні 22 квітня Кабмін продовжив карантин до 11 травня.
В зв’язку з цим рішенням, театр не може відновити свою роботу.

Ми пропонуємо вам зручне та оптимальне рішення.
ПЕРШЕ: усі придбані на вистави квитки, які мали відбутися під час карантину – з 12 березня по цей час(та й надалі) – ДІЙСНІ.
ДРУГЕ: після завершення карантину та зняття обмежень на проведення масових заходів – театр сформує «репертуар вистав першого місяця» після карантину, який заздалегідь опублікує на сайті театру та сторінці у фейсбуці.
Ви зможете обрати зручну для вас дату вистави, або відвідати іншу виставу до кінця 2020 року завчасно погодивши це з нашими адміністраторами після завершення карантину з вівторка по п’ятницю з 11:00 – 17:00.

 

Раніше.

У зв'язку з продовженням карантину до 24 квітня - всі вистави буде перенесено!

Всі квитки на всі вистави залишаються дійсними, дати та час перенесення вистав ми незабаром опублікуємо на нашій сторінці у фейсбук та на нашому сайті!

Театр вдячний всім за підтримку та розуміння!
Разом здолаємо всі труднощі та знов зустрінемося на улюблених виставах!
Будьте здорові та любіть театр!

 

Кабінет міністрів продовжив карантин до 24 квітня і ввів режим надзвичайної ситуації на всій території країни. Режим надзвичайної ситуації уведений на всій території України на 30 днів. В режим надзвичайної ситуації переведена Єдина державна система цивільного захисту. Відповідно, всі карантинні обмеження також продовжені на 30 днів до 24 квітня.

Режиссер-постановщик — COVID-19

Автор — Кабінет Міністрів України