button

Ревізор

Вистава Ревізор

Трагічний анекдот

Час не владний над сценічним шедевром Миколи Гоголя. Це не минуле, а наше з вами сьогодення: людські страхи та пороки, хабарі та неосвіченість поза часом і простором. У п‘єсі все проникнуте сучасним баченням світу, у якому ми з вами живемо. У свій час до цього твору звертався експериментатор театру Всеволод Мейєрхольд. Адже театр повинен відчувати час, знати і використовувати усі сучасні тенденції у мистецтві. Тому не варто сподіватися на костюми царської епохи. Вирішила це надскладне творче завдання нова для Дніпра постановча команда: режисер Антон Меженін(Київ), художник Ольга Турутя-Прасолова(Харків), пластичне рішення Олександр Глумов.

Гоголівські жарти, гоголівська мова у чудовому перекладі українською звучать надзвичайно колоритно.

Свіжості їм також додасть музика, яка у всіх на слуху.

Чекаємо у театрі всіх зацікавлених у сучасному мистецтві, щоб поставити вічне питання «над кем смеётесь?»

А ви готові до РЕВІЗОРа?

Довідка: (096) 504-26-17

Каса: (056) 377-49-58, (099) 769-04-77

Купити квитки онлайн: https://dnepr.internet-bilet.ua/event-scheme/31971/spektakl-revizor

Режиссер-постановщик — Антон Меженін

Автор — Микола Васильович Гоголь

20 Февраля 2020Світлана
Відвідали виставу «Revizor» сьогодні в м. Нікополь. В цілому сподобалась ідея та подача твору Гоголя. Лише сцена спілкування тет-а-тет (та, що на підлозі відбувалась) Хлєстакова та Марії Антонівни здається була занадто еротично подана.
11 Июля 2019Ігор Данилевський
Ну ось нарешті завітав і до Дніпровського театру... Вистава "Ревізор" дуже сподобалася! І сюжет, і постановка, і чудова гра акторів! Кожен неповторний у своєму образі і як добре всі зіграли! Чудова АКТОРСЬКА НОТА! Браво! Олексій Клейменов у ролі Хлєстакова був незрівнянний. Харизма, гумор… Органічні у своїх ролях Добчинська (Анжеліка Ніколаєва) і Бобчинська (Вікторія Чепурна). Змушували сміятися дружина городничого (Наталія Новостройна) і його донька (Юлія Новікова). З театру йшов у чудовому настрої і до сих пір згадуючи цей спектакль хочеться посміхатися. Раджу всім відвідати цей спектакль, ви анітрохи не пошкодуєте про це. Відпочинете душею та тілом.
Ответ администрации
Дякуємо вам за відгук. До зустрічі у театрі на наших виставах! Приходьте за емоціями! http://gorky-theatre.dp.ua/